www.cvonline.hu

Általános asszisztens

  • A hirdetés 461 napja lejárt

Assono Magyarország Távközlési Kft.

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Vállalatok, intézmények számára informatikai és távközlési rendszereket, eszközöket és alkalmazásokat szállító és üzemeltető cégünk több mint huszonöt éve van jelen a piacon (Link megjelenítése) Belföldi és külföldi ügyfeleink részére folyamatosan bővítjük termékválasztékunkat, saját fejlesztéseinkkel speciális igényeket elégítünk ki.
Általános asszisztens munkakörbe keresünk munkatársat. Mivel az általános asszisztens veszi fel a beérkező telefonhívásokat és fogadja személyesen az ügyfeleket és partnereket, ezért felelősségteljesen dolgozó és – magyar és angol nyelven is - kiválóan kommunikáló kollégára van szükségünk, aki hatékonyan ellátja az alább felsorolt további feladatait is.

Feladatok:

  • Központi telefon kezelése (magyar és angol nyelven), telefax kezelése
  • Iratok, posta kezelése
  • Vendégek fogadása
  • Szerződések, iratok nyilvántartása, kezelése
  • Irodaszerek beszerzése, a munkatársak ellátása
  • Gépjárművekkel kapcsolatos dokumentumok, telefonszámlák kezelése, étkeztetéssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Belső ellátási feladatok intézése

Elvárások:

Olyan céltudatos, precíz munkatársat keresünk, aki

  • szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • adminisztrációs és pénzügyi (pl. számlázási) területen szerzett gyakorlat előnyt jelent,
  • angol nyelven írásban és szóban, telefonon is magas szinten kommunikál (tárgyalóképes),
  • munkájában kitartó,
  • képes önállóan és csapatban is dolgozni,
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezik élőszóban és írásban egyaránt,
  • magas szintű számítógépes felhasználói ismeretekkel rendelkezik (Excel, Word, Outlook).

Kérjük, küldjön fényképes szakmai önéletrajzot és egy motivációs levelet bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre 2016. június 18- ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol