www.cvonline.hu

Általános asszisztens

  • A hirdetés 564 napja lejárt

A CLH Kft

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • ajánlati irodán felmerülő adminisztratív munkák elvégzése (levelezés, szerződések megírása, nyomon követése, rendelések elkészítése stb.)
  • mérnök üzletkötők, ajánlati mérnökök munkájának adminisztratív támogatása,
  • dokumentumok sokszorosítása, archiválása, átadási dokumentációk készítése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • minimum 3 éves adminisztratív téren szerzett szakmai tapasztalat (előny az épületgépészeti, kivitelezési terület)
  • jó szervező és problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • jó kommunikációs készség
  • stressz tűrő képesség

Egyéb követelmények:

  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség, alkalmazkodó képesség
  • megbízhatóság

Előny:

  • ORACLE, SAP rendszer ismerete

 Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Egyéb juttatások
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Budapest X.ker

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő