www.cvonline.hu

Általános ápoló

  • A hirdetés 1255 napja lejárt

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója,
ellátásszervezője és biztosítója.

Folyamatosan bővülő
sikeres magyarországi csapatunkba új munkatársakat keresünk részmunkaidőben

általános ápoló

munkakörbe.

Feladat:

  • Az ápolói feladatok önálló, teljes körű ellátása
  • A területhez tartozó adminisztráció elvégzése

Amit elvárunk:

  • Foglalkozás-egészségügyi vagy diplomás ápolói végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú attitűd
  • Jó kommunikációs készség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzést
  • Továbbképzési lehetőségeket
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét
  • Korrekt jövedelmet

Munkavégzés helye:

Győr

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével küldje a lenti e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol