www.cvonline.hu

Általános adminisztrátor

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.11.28.
Jelentkezési határidő: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1095537

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Általános adminisztrátor
Munkavégzés helye: 2360 Gyál, Bem József u. 28.
Feladatok: Ellátja a beérkező és kimenő áruk raktári mozgásainak teljeskörű adminisztrációját.
Egyezteti a szállítólevelek tartalmát és a rakodási terveket a raktári számítógépes rendszerben szereplő adatokkal.
Amit kérünk: érettségi bizonyítvány,
erkölcsi bizonyítvány,
a Microsoft Excel, Word és Outlook alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
készség a csapatmunkára,
nyílt, kiegyensúlyozott személyiség,
lelkes és elkötelezett hozzáállás.
Előnyként értékeljük, ha: szakmai tapasztalat gazdasági, logisztikai, áruforgalmi vagy adminisztratív területen.
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: szakmai tapasztalat gazdasági, logisztikai, áruforgalmi vagy adminisztratív területen.