www.cvonline.hu

Alsómocsolád_csomagoló

  • Frissítve 241 napja

Könnyű fizikai munkát keres, ahol hosszú távon tud dolgozni? Akkor várjuk jelentkezését a következő munkalehetőségünkre:

Csomagoló

A leendő munkatárs feladatai:

  • élemiszeripari termékek kézi csomagolása, válogatása

  • becsomagolt termékek szállításra való előkészítése

  • csomagológépek felügyelete, ellenőrzése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség

  • monotónia-tűrő képesség

  • álló munka vállalása

  • kiváló egészségügyi állapot

  • nagyfokú rugalmasság

Munkavégzés helye:

Alsómocsolád, Baranya megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a +36 20 216 0043-as telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Baranya