www.cvonline.hu
ÁLOM ÁLLÁS DIÁKOKNAK (Referenciaszám: PJ2899)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.08.27.
Jelentkezési határidő: 2014.10.15.
Hirdetés azonosító: 849441
lejárt

Sokat tudsz enni, de anya nem pakol eleget?
Mi most hirdetünk egy álomállást neked!

Feladatok:
- Előre kiválasztott étkezdék, éttermek, büfék szolgáltatásainak tesztelése
- Annyi étel, ital fogyasztása, amennyi csak beléd fér
- Barát/Barátnő meghívása az alkalmakra
- Rövid élménybeszámoló írása
- Helyszínekről, ételekről fotók készítése

Elvárások:
- Betöltött 18. életév
- Aktív nappali tagozatos jogviszony

Amit kínálunk:
- Piaci áron rendkívül magas órabér, Bruttó 3000 Ft/óra
- Teljes étkezés költségének térítése, akár több fő részére
- Média megjelenési lehetőség

Jelentkezni az E-mail cím megjelenítése e-mail címen kell!

Jelentkezéshez csatold: egy rövid blogbejegyzés kedvenc éttermedről, szórakozóhelyedről!

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Egyéb, Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió