www.cvonline.hu

ALM fejlesztő

  • A hirdetés 523 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Csoportszintű kamatlábkockázat kezelési modellek kidolgozása (magyar, külföldi operáció);
  • Az OTP ALM rendszerének működtetése, paraméterezése;
  • Az elemzésekhez használt modellek fejlesztése;
  • Rendszeres és eseti vezetői/döntéstámogató elemzések automatizálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (Pénzügy, Gazdasági-matematikus, Befektetés-elemzés szakirány előny);
  • IT beállítottság;
  • Statisztikai és Excel modellezési ismeretek;
  • Hatékony munkavégzés rövid határidők betartásával;
  • Erős problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás;
  • Angol nyelv magabiztos ismerete;
  • Pályakezdők és tapasztaltabb kollégák jelentkezését egyaránt várjuk.

Előny:

  • Magasfokú SQL programozási, adatbázis-kezelési ismeretetek;
  • Hasonló területen (ALM, Treasury, Banki informatika) szerzett tapasztalat.

Jelentkezési határidő: 2016. július 13.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol