www.cvonline.hu

ALM elemző

  • A hirdetés 189 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

ALM elemző

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Likviditás-előrejelzés: Az üzletágak rövid- és középtávú finanszírozási igényének becslése, likviditási sokkok számszerűsítése, modellezése;
  • Devizalikviditási riportok, a devizafinanszírozás tervezése, pénz- és tőkepiaci elemzések készítése;
  • Külföldi leánybankok likviditási helyzetének elemzése, likvid eszköz portfólió menedzsment támogatása a Csoportszintű ALM stratégiával összhangban;
  • Rendszeres és eseti vezetői/döntéstámogató elemzések készítése.

Elvárások:

  • Közgazdaságtudományi egyetemi végzettség (Pénzügy, Befektetés-elemzés szakirány előny);
  • Statisztikai és Excel modellezési ismeretek;
  • Hatékony munkavégzés rövid határidők betartásával;
  • Erős kommunikációs, problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás;
  • Angol nyelv magabiztos ismerete;
  • Pályakezdők és tapasztaltabb kollégák jelentkezését egyaránt várjuk.

Előny:

  • Hasonló területen (ALM, Treasury, Kontrolling) szerzett tapasztalat.

Jelentkezési határidő: 2016. július 13.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő