www.cvonline.hu

Állomásszerelő

  • A hirdetés 451 napja lejárt

Áramszolgáltató szektorban működő nemzetközi partnerünk megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
Nagyfeszültségű-középfeszültségű alállomás rekonstrukció,

létesítés során primer, szekunder szerelési feladatok elvégzése Magyarország területén.

Elvárások:

Erősáramú, villamos szakmunkás végzettség
Önálló munkavégzés
Legalább 1 éves szakmai gyakorlat alállomás szerelés területen.

Előny:

B”-„C” kategóriás jogosítvány
Gépkezelői jogosítvány

Ív és lánghegesztői képesítés

Munkavégzés helye:

Országos

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés,

béren kívüli juttatások,

cafetéria,

teljesítményorientált prémium rendszer,

nemzetközi vállalati kultúra,

multinacionális cégkörnyezet,

hosszú távú stabil munkahely.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megnevezésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.