www.cvonline.hu
Állománykezelő
AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
Frissítve : 2015.08.28.
Jelentkezési határidő: 2015.08.29.
Hirdetés azonosító: 963174
lejárt

Lépj be az Aegon megbízott partnerének csapatába!

Az Aegon Magyarország sikereiben, dinamikus jelenlétében a piacon kimagasló szerepe van a megbízott értékesítési csapatnak, tanácsadóknak, menedzsereknek egyaránt. Kiemelt fontosságú számunkra, hogy kellemes, inspiratív munkakörnyezetet, vonzó kereseti lehetőséget, közvetlen hangulatot teremtsünk valamennyi munkatársunk számára.Hogy sikeres légy a jövőben épp olyan fontos számunkra, mint minden ügyfelünk, akikért dolgozunk.Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt az alábbi pozícióba várja a jelentkezéseket

Főbb feladatok:

Ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyfélkezelés,
Intervenciós feladatok ellátása,
Munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

Középfokú végzettség (Előny: felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági szakirány),
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
Felelősségteljes munkavégzés, empátia,
Ügyfélközpontúság, kviváló problémamegoldás,
Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási rendszer
Karrierlehetőség
Oktatás
Incentive utak

Küldd el fényképes Önéletrajzod a lenti e-mail címre!