www.cvonline.hu

Állomány Feldolgozó / Értékesítő Munkatárs

  • A hirdetés 829 napja lejárt

A Duna House cégcsoport, mely Magyarország piacvezető ingatlan- és hitelközvetítő hálózatát is üzemelteti országszerte 120 irodában több mint 1300 értékesítővel áll Ügyfelei rendelkezésére.

A cégcsoporthoz tartozó Hitelcentrum Kft. kollégát keres

Állomány Feldolgozó/Értékesítő Munkatárs

munkakörbe.

Feladatok:

  • A cég adatbázisának feldolgozása, folyamatosan megújuló ügyfélkör!
  • A fő feladat pénzügyi termékek értékesítése
  • Ügyfelek előszűrése telefonon, időpont egyeztetés
  • Ügyféltárgyalások lefolytatása elsősorban az irodában, ügyfél igénye szerint opcionálisan külső helyszínen

Elvárások:

  • Banki hatósági vizsga (korábbi nevén PSZÁF) vagy ezt kiváltó felsőfokú végzettség
  • Pénzügyi értékesítésben legalább 1 év tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó készség
  • Precizitás, megbízhatóság, felelősségtudat és elhivatottság
  • Dinamikus és határozott fellépés, terhelhetőség
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő, változatos munkavégzés
  • Professzionális háttér-kiváló infrastruktúra
  • Kiváló csapat és kellemes munkahelyi környezet
  • Biztos hátteret nyújtó, kiszámítható munka
  • Alkalmazotti jogviszony, fix bér + jutalék

Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszését, kérjük, küldje fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre. A tárgyban kérjük, nevezze meg a pozíciót.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő