www.cvonline.hu

Állattenyésztő

  • A hirdetés 841 napja lejárt

Az OMT Zrt

kollegát keres

Budapest-Pest megyébe (1 fő)

Feladatok

  • Szervezi a cég szakmai munkáját
  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • Figyelemmel követi a tenyésztés nemzetközi trendjeit
  • Kapcsolattartás szakmai szervezetekkel
  • Export-import bonyolítása

Elvárások

  • Szarvasmarha és/vagy sertéstenyésztésben jártas
  • Állattenyésztő agrármérnök vagy állatorvos végzettség
  • Szakmailag felkészült és elhivatott
  • Min. öt éves telepi gyakorlat
  • Szakmai angol nyelv
  • Középfokú nyelvvizsga
  • Számítógép valamint Office felhasználói szintű ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Hatósági erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes teljesítményarányos fizetés
  • Hosszú távú munkahely és vállalati háttér
  • Telefon
  • Gépjármű

Kérjük a megpályázni kívánt pozíció pontos megnevezését minden esetben tűntesse fel a tárgy részben!

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát az alábbi email címen.

A beérkezett pályázatok elbírálása időt vesz igénybe, kérjük legyen türelemmel, amennyiben önéletrajza beleillik cégünk jövőbeni terveibe, abban az esetben illetékes kollegánk felveszi Önnel a kapcsolatot.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő