Állattenyésztő mérnökök (tenyésztés / hízlalás / integráció)

  • A hirdetés 1173 napja lejárt

A Bonafarm Csoport Közép-Kelet Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja, amely tevékenységével növénytermesztéstől az állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozói és bortermelési ágazatig lefedi az élelmiszergyártás teljes folyamatát. A csoportnak tagja a Pick Szeged Zrt., a Sole-Mizo Zrt., a Csányi Pincészet Zrt., a Bóly Zrt., a Dalmand Zrt., a Fiorács Kft. és a Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft. Az e cégekben tevékenykedő több mint ötezer ember az ország számos településén folyamatosan azért dolgozik, hogy munkája eredményeként minőségi ételek és italok kerüljenek a fogyasztók asztalára itthon és külföldön egyaránt.

Vállalat: Bóly Zrt.

Közvetlen felettes: telepvezető

Terület: sertéságazat

Munkavégzés helye: Bóly és vonzáskörzete

Munkakör célja

A telepi munkafolyamatok valamint az integrációs feladatok szakmai támogatása.

Felelősségi körök

  • az integráció során megvalósuló hízlalási tevékenység koordinálása a kijelölt partnerekkel együttműködve (kapcsolattartás, szakmai tanácsadás, ellenőrzés),
  • a sertéstelepi tenyésztési/hízlalási feladatokban való aktív közreműködés,
  • telepítési, fiaztatási sorrendek, rendszerek tervezése, működtetése,
  • kezeli a szükséges adminisztrációs szoftvereket, betartja a minőségbiztosítási-technológiai folyamatokat.

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek

  • felsőfokú, állattenyésztő mérnöki végzettség,
  • előny a nagyüzemi sertéstartási technológiák ismerete illetve tapasztalat (sertés)telepi munkafolyamotok, nagyüzemi állattenyésztési feladatok szervezésében, elvégzésében,
  • határozott, magabiztos fellépés, ill. készség fizikai munkavállalók tevékenységének irányítására,
  • magas fokú szakmai elkötelezettség, nyitottság új ismeretek, technológiák elsajátítására
  • B típusú jogosítvány, mobilitás,
  • magabiztos Office ismeretek, előny a speciális nyilvántartó programok használatának ismerete ill. vállalatirányítási (SAP) rendszer ismeret.

Amit kínálunk:

  • Erős szakmai fejlődés egy építő és támogató környezetben
  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság és autonómia
  • Stabilitás, biztonság és megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
Helyek Baranya
Kategória Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő