www.cvonline.hu

ÁLLATTENYÉSZTÉSI TELEPVEZETŐ

  • Ez az állásajánlat 2 napon belül lejár

Hajdú-Bihar megyében lévő nagy létszámú  húsmarha telepvezető pozícióba munkatársat keres.

Elvárás:

  • minimum 5 éves vezetői gyakorlat
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • terhelhetőség, pontosság, precizitás, önálló munkavégzés, kreativitás
  • B kategóriás jogosítvány
  • vezetői készség és képesség

Előny:

  • angol nyelv ismerete, használata
  • C,E kategóriás jogosítvány
  • inszeminátori ismeretek
  • emelt szintű tenyésztési ismeretek és gyakorlat

Feladat:

  • munkatársak munkájának felügyelete és koordinálása
  • a telep működéséhez szükséges erőforrások átfogó kezelése, szervezése, ezeknek a naprakész nyilvántartása
  • kiemelt feladata az állatok tenyésztési tartásának, gondozásának, takarmányozásának felügyelete, irányítása
  • állatorvossal való kapcsolattartás
  • állatok eladásának és vásárlásának koordinálása, hozzá kapcsolódó adminisztráció napra készen való vezetése
  • munkarend kialakítása, annak betartása, ellenőrzése

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • kiemelkedő munkakörülmények
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fejlődő cég
  • cégautó biztosítása
Munkavégzés helye Debrecen környéke
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Hajdú-Bihar