www.cvonline.hu

Állattenyésztési agrármérnök - Ágazatvezetői

  • A hirdetés 1025 napja lejárt

A Gödrei Mezőgazdasági Zrt. felvételt hirdet

állattenyésztési agrármérnök - ágazatvezetői

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • A szarvasmarha (tej, hús) ágazat éves és középtávú tervének kidolgozása.
  • Az ágazat teljesítményének, pénzügyi eredményének folyamatos értékelése, beszámoló a cégvezetés felé a tervek tükrében.
  • Hozam- és költségkimutatások, időszaki jelentések készítése, folyamatos kontrolling elemzések-kimutatások készíttetésével az ágazat gazdaságos működésének biztosítása, a felhasznált alapanyagok figyelemmel kísérése.
  • A tervtől való elmaradáskor a javaslatok megtétele a beavatkozásra.
  • Szükség szerint a telepi technológiai folyamatok ellenőrzése, irányítása, azok hatékony és gazdaságos működtetése, továbbá az ehhez szükséges erőforrások biztosítása.
  • Az állatállománnyal, tejjel kapcsolatos nyilvántartások, statisztikák, gazdálkodási napló naprakész vezetése.
  • A szaporodásbiológia felügyelete.
  • A borjúnevelés, üszőnevelés felügyelete.
  • A fejőházi munkálatok felügyelete.
  • A karbantartási munkák tervezése, szervezése, végrehajtásuk ellenőrzése.
  • Az irányítása alá tartozó munkavállalók tevékenységének felügyelete, ellenőrzése, feladatok kiosztása és követése.

Elvárások:

  • Szakirányú (állattenyésztő vagy állatorvosi) felsőfokú végzettség, minimum 5 év szakmai gyakorlat
  • Ellenőrizhető referenciák
  • Magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word, Internet)
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Precizitás, analitikus, gyakorlati és célorientált munkamódszer
  • Kreativitás, önállóság, terhelhetőség, kitartás, lojalitás, gyors és megbízható munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távon versenyképes, kiszámítható egzisztenciális és innovatív környezet.
  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra
  • Jó csapatmunka

Munkavégzés helye:

Gödrei Mezőgazdasági Zrt. Baranya megye, Gödre.

A munkáltató profilja:

Tejhasznú és húshasznú szarvasmarha tenyésztés, szántóföldi és takarmánynövény termesztés, szárítók és tárolók bérbeadása, mezőgazdasági gépek üzemeltetése és javítása.
A Gödrei Mezőgazdasági Zrt, agrár középvállalkozás, mely múltjával, szakmai és foglalkoztatási környezetével a térség egyik meghatározó agrár vállalkozása.

Állattenyésztési agrármérnök - ágazatvezetői munkakör betöltésére keresünk versenyképes tudással rendelkező szakembert.

A jelentkezés módja:

Szakmai önéletrajzot az alábbi e-mail címre várjuk. 2014. október 5.-ig.