www.cvonline.hu

Állattartó telep gépkezelő, gépszerelő munkatárs

  • A hirdetés 765 napja lejárt

Rockdairy Kft, végegyházi szarvasmarha telep munkatársat keres a követekző pozíciókba:

Általános gépkezelő, telepi munkakör:

  • A telep napi feladatainak ellátása, jellemzően munkagéppel történő feladatvégzés, istállók almozása,trágya, illetve szalma kezelése, szállítása, rakodási munkák.A telep által művelt földeken történő munkavégzés, bálázás, szállítás.
  • Takarmány betakarítási időszakokban, a takarmányok betárolása, közúti szállítás traktorral, feladattól, beosztástól függően a takarmány betárolása, kezelése.
  • Feladattól, beosztástól függően a telephez kapcsolódó egyéb munkák.
  • A munkakörhöz szükséges elhivatottság, állatok szeretete, precíz, pontos munkavégzés elengedhetetlen.

Elvárás:

  • Középfokú végzettség,
  • Szükséges kezelői jogosítványok
  • Munkájára igényes,
  • C+E kategória előny.
  • Pályakezdő jelentkezését is szívresen vesszük

Gépszerelő, telepi karbantartó munkatárs:

  • Olyan középfokú végzettségű jelentkező, aki elsősorban a telephez tartozó géppark szervízelésében, vesz részt, tervezett szervízek illetve hibák elhárítása. Jó probléma megoldó képességű, hibát diagnosztizálni tudó gépszerelő jelölt, aki igényes a saját munkájára és csapatban is jól együtt tud dolgozni.
  • A munkakörhöz tartozik mezőgazdasági gépek, szervízelése, javítása, telepi karbantartási feladatok. Szezonálisan betakarítási időszakokban, részt vesz a telepi általános feladatokban, termény szállítása, szántóföldi mezőgazdasági munkákban, amennyiben ez szükségessé válik.

Elvárás:

  • Középfokú végzettség
  • Nagyfokú megbízhatóság
  • Gépszerelői tapasztalat
  • Szükséges jogosítványok megléte

Előny forgácsolási, hegesztői tudás, C+E kategóriás ezetői engedély

Amit kínálunk:

  • kölcsönös megfelelés esetén hosszútávú stabil munkahely,
  • versenyképes fizetés,
  • munkábajárási támogatás,
  • egyéb juttatások.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy szakmai önéletrajzát kérjük küldje el az alábbi e-mail címre.

Rockdairy Kft, 5811 Végegyháza HRSZ 103/4

Értékelt kvalitások

C+E  járművezetői engedély

Angol nyelvtudás alapszintű ismerete

Helyek Békés
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő