www.cvonline.hu

Állatorvosi kereskedelmi képviselő

  • A hirdetés 802 napja lejárt

Nemzetközi vállalat állatorvosi értékesítési képviselőt keres

Munkavégzés helye: Kelet-Magyarország

Főbb feladatok:

  • Állatorvosi klinikák és állatpatikák tervezett és rendszeres látogatása, folyamatos kapcsolattartás az üzletek és klinikák vezetőivel, készletek ellenőrzése (termékek frisseségének figyelembe vételével), a termékek fogyásának ellenőrzése és elemzése az üzletekben, rendelések felvétele, összegyűjtése és továbbítása
  • A lehető legmagasabb disztribúciós szint elérése, készlethiány elkerülése, az optimális készletszint folyamatos biztosítása
  • A promóciós eszközök átvétele, kihelyezése, karbantartása, szükség esetén cseréje
  • A polszervizelési szabályok betartása, az egyedi másodlagos kihelyezések előkészítése, végrehajtása és megvalósítása
  • A központi kereskedelmi megállapodások helyi szintű végrehajtása
  • Laptop és Ipad folyamatos használata és kezelése
  • Folyamatos és rendszeres kapcsolattartás és napi beszámoló küldése a Vet Manager felé
  • Állatorvosi eseményeken való alkalmi részvétel akár hétvégén is

Amit elvárunk:

  • Pontosság
  • Erős kereskedelmi beállítottság
  • Kiválló MS office ismeret
  • Gépjármű vezetői engedély (vezetési tapasztalattal)
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség: állatorvosi, orvosi, agrár mérnöki, biológusi, zoológusi

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Vállalati gépjármű
  • Laptop, Ipad, mobil telefon
  • Szakmai képzések
  • Fejlődési lehetőség

Kapcsolat:

Magyar és angol nyelvű önéletrajz beküldési határideje: 2015.08.15.
Füsi Attila (VET Manager)

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Békés
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol