www.cvonline.hu

Állatorvos

  • A hirdetés 1239 napja lejárt

Állatorvos

Székesfehérvári Alpha Segítőkéz Állatkórházi Alapítvány pályakezdő állatorvost keres.

Feladatok:

  • Menhely kutyáinak állategészségügyi ellátása,
  • részletes, pontos dokumentációkészítés,
  • szaktanácsadás örökbefogadók számára,
  • örökbefogadók számára világos, érthető tájékoztatás.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret,
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély,
  • szakmai fejlődés iránti igény,
  • nagyfokú munkabíró képesség.

Kompetenciák:

  • Pontosság, precizitás,
  • problémamegoldás,
  • együttműködés,
  • kezdeményezés,
  • kreativitás,
  • csapatban történő munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Kimagasló kereseti lehetőség, szolgálati lakás, mobiltelefon,
  • stabil, hosszú távú, FÜSTMENTES munkahely és vállalati háttér,
  • fiatalos csapat, hatékony team munka,
  • karrier lehetőség,
  • modern berendezések, a legújabb technológia megismerése, gyakorlati tapasztalatszerzés,
  • speciális gyógyszerek, gyógyászati segédanyagok alkalmazása a mindennapi gyógyításban
  • tanulási, továbbképzési lehetőségek.

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk bruttó fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát a munkakör megnevezésével az alábbi elérhetőségen.

Helyek Fejér
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő