www.cvonline.hu

ÁLLATORVOS

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A Gyermelyi Zrt.

az alábbi munkakör betöltésére keres munkatársat

ELLÁTÓ ÁLLATORVOS

Feladatok

  • A baromfiállományok egészségügyével kapcsolatos feladatok ellátása,
  • jelentések, kimutatások készítése,
  • kapcsolattartás és együttműködés az állami szervekkel, hivatalokkal.

Elvárások

  • Állatorvosi diploma, pályakezdők jelentkezését is várjuk!;
  • önálló, pontos munkavégzésre való képesség, rugalmasság,
  • felhasználói szintű számítógép ismeret,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • rendszeres továbbképzési lehetőség,
  • versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások (cafeteria), utazási költségtérítés,
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • költözés esetén szolgálati lakás biztosított.

A munkavégzés helye: 2821 Gyermely, Bajnai út 1.

Jelentkezni lehet a motivációs levél, a bérigényt tartalmazó önéletrajz és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatának megküldésével az alábbi e-mail címen 2016. október 30-ig.

Munkavégzés helye 2821 Gyermely, Bajnai út 1.
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás, Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Komárom-Esztergom