www.cvonline.hu

Állatkerti munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 1075711
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal állatkerti munkalehetőségeket kínálunk állatszerető diákoknak.

Feladatok:

  • jegyellenőri feladatok
  • animátori, gyermekfelügyelői munka
  • tereprendezési, kertészeti munkák
  • sétányfelügyelői feladatok ellátására

Előnyt jelent:

A munka előzetes egyeztetés szerint, heti néhány alkalommal is vállalható vagy akár folyamatosan is végezhető.

Munkavégzés: egyeztetés szerint 7-18 h között

Bér: br. 639 Ft + fizetett szabadság

Jelentkezni lehet:

A felvétel folyamatos.