www.cvonline.hu

Állatkerti kisegítő munkatárs

Régió:

Veszprém, Veszprém

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 1085614
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal partnerünk, a veszprémi állatkert számára keresünk alkalmi, kisegítő munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

A következő munkakörök betöltésére várjuk a jelentkezéseket:
  • sétány- és kifutófelügyelői feladatok ellátása
  • animátori feladatok ellátása
  • jegyellenőrzés
  • kertészeti és egyéb kisegítő, karbantartó feladatok ellátása

Elvárások:

  • heti 1-2 nap munkavégzés 07.00-18.00 közötti 8 órás műszakokban
  • jó kommunikációs készség
  • kulturált megjelenés
  • barátságos, ügyfél-centrikus személyiség