Állatgyógyszer és állattenyésztési eszköz értékesítő, szaktanácsadó

  • A hirdetés 1058 napja lejárt

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. új munkatársat keres értékesítő csapata bővítése céljából.

Feladatok:

  • Állatgyógyszer, állattenyésztési és állatorvosi eszközök értékesítése
  • Vevői igények felmérése, termékinformációk átadása
  • Meglévő partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás és új üzletfelek felkutatása
  • Piaci folyamatok követése

Elvárások:

  • Állatorvos vagy agrármérnök felsőfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek: Word, Excel, PowerPoint, Internet felhasználói szintű ismerete, alkalmazása
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Stressz tűrő személyiség
  • Önállóság
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs angol nyelvismeret

Kompetenciák:

  • Pontosság, precizitás
  • Problémamegoldás
  • Együttműködés
  • Kezdeményezés
  • Csapatban történő munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér
  • Dohányfüstmentes munkahely
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Folyamatos innováció
  • céges autó használata

Munkavégzés helye:

  • Pest megye, Bács-Kiskun megye, Tolna megye, Baranya megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Nógrád megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk bruttó fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát a munkakör megnevezésével az alábbi email címen.

Helyek Nógrád
Heves
Hajdú-Bihar
Baranya
Tolna
Bács-Kiskun
Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő