Állatgyógyszer és állattenyésztési eszköz értékesítő, szaktanácsadó

  • A hirdetés 1178 napja lejárt

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. új munkatársat keres Állatgyógyszer és állattenyésztési eszköz értékesítő szaktanácsadó munkakörbe.

Feladatok:

  • Állatgyógyszer, állattenyésztési és állatorvosi eszközök értékesítése
  • Vevői igények felmérése, termékinformációk átadása
  • Meglévő partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás és új üzletfelek felkutatása
  • Piaci folyamatok követése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek: Word, Excel, Power Point, Internet felhasználói szintű ismerete, alkalmazása
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Stressz tűrő személyiség
  • Önállóság
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély, saját gépjármű használata
  • Érvényes Erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • Állatorvos vagy agrármérnök felsőfokú végzettség
  • Kommunikációs angol nyelvismeret

Kompetenciák:

  • Pontosság, precizitás
  • Problémamegoldás
  • Együttműködés
  • Kezdeményezés
  • Csapatban történő munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér
  • Dohányfüstmentes munkahely
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Folyamatos innováció

Munkavégzés helye:

  • Budapest, és Pest megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk bruttó fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát a munkakör megnevezésével az alábbi elérhetőségen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő