www.cvonline.hu

Alkatrészgyártó üzemi technológus

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1007102

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • alkalmazott technológiák, alkatrészek alapadatainak, struktúráinak, művelettervének elkészítése, módosítása, karbantartása
  • cikkszámok felvétele, paraméterek meghatározása és rögzítése
  • gyártáshoz szükséges technológiai dokumentációk elkészítése
  • javaslattétel gyártási folyamat optimalizálására
  • termék előállításhoz szükséges kiegészítő alkatrészek tervezése, legyártatása
  • közreműködés termékárajánlatok készítésében
  • proaktív közreműködés technológiai problémák, fejlesztési feladatok, minőségi problémák megoldásában
  • munkabiztonsági-, egészségvédelmi- és környezetvédelmi előírások megvalósíthatóságának ellenőrzése, nyomon követése a műveleti utasításokban

Elvárások:

  • felsőfokú gépipari végzettség
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek ( MS Office, VIR, Auto CAD)
  • fémipari alapismeretek
  • lemezalakításban, fémmegmunkálásban szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • teljesítményorientált személyiség
  • határozott fellépés, stressztűrő képesség

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar megye

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése címre!