www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 898580
lejárt

Karrier az Audinál

Alkatrészfelelős mérnök - Minőségbiztosítás, Motorgyártás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Vállalatunk minőségbiztosítási rendszerét vevőink igényei, a vállalat célkitűzései, valamint a gépjárművek gyártására vonatkozó törvényi előírások határozzák meg. A terület egyik fő célkitűzése, hogy az Audi AG elvárásainak megfelelő minőségben biztosítsa a termékek és alkatrészek gyártását, valamint ezek gyártási folyamatát. A beszállítókat a fejlesztéssel és beszerzéssel karöltve választja ki, és folyamatosan ellenőrzi a partnerek által nyújtott szolgáltatások és termékek színvonalát.

Feladatok

  • Belsőégésű motorok alkatrészeinek minőségügyi felügyelete
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Hibaanalízis, reklamációk lebonyolítása
  • Együttműködés a VW Konszern szakterületeivel, műszaki fejlesztés, beszerzés, minőségbiztosítás, gyártástervezés
Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség
  • Legalább egy év tapasztalat mechanikus megmunkálással foglalkozó termelő területen
  • Tárgyalóképes németnyelv-tudás
  • Angolnyelv-tudás előnyt jelent
  • Belsőégésű motorismeret
  • Minőségügyi rendszerek (VDA/ISO TS) ismerete
  • Különböző gyártástechnológiák (marás, fúrás,finommegmunkálás, hónolás) ismerete és tapasztalat azok gyakorlatbeli alkalmazásában
  • MS Office ismeretek
  • Komplex gondolkodásmód
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Határozottság, terhelhetőség, stabilitás
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség
  • Nyitottság, idegen kultúrák megismerésére, utazásra
  • Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázati laphoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC5801

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Takács Eszter válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9468