www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 890743
lejárt

Karrier az Audinál

Alkatrészfelelős mérnök - Minőségbiztosítás, Járműgyártás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Vállalatunk minőségbiztosítási rendszerét vevőink igényei, a vállalat célkitűzései, valamint a gépjárművek gyártására vonatkozó törvényi előírások határozzák meg. A terület egyik fő célkitűzése, hogy az Audi AG elvárásainak megfelelő minőségben biztosítsa a termékek és alkatrészek gyártását, valamint ezek gyártási folyamatát. A beszállítókat a fejlesztéssel és beszerzéssel karöltve választja ki, és folyamatosan ellenőrzi a partnerek által nyújtott szolgáltatások és termékek színvonalát.

Feladatok

  • Részvétel új projektekben, gyártásátvételekben, bemintázásban
  • Hibaanalízis, reklamációk lebonyolítása
  • Beszállítók folyamat- és termékjóváhagyása
  • Együttműködés a VW Konszern szakterületeivel – műszaki fejlesztés, beszerzés, minőségbiztosítás
  • A súlyponti témák megoldásának koordinálása
  • Intézkedések/ változások egyeztetése a fejlesztéssel
  • Szerszámváltozások koordinálása
Elvárások

    • Felsőfokú végzettség gépészmérnök vagy műszaki menedzser szakon
    • Legalább 1 év tapasztalat hegesztés, illetve fémlemezek megmunkálása területén
    • Tárgyalás levezetésében tapasztalat előny
    • Analízis, szerviz és beszállítói tapasztalat előnyt jelentenek
    • Legalább középfokú németnyelv-tudás, angolnyelv-tudás előny
    • MS Office programok hatékony alkalmazása
    • Minőségbiztosítási ismeretek
    • Csapatszellem és magabiztos fellépés
    • Precizitás, megbízhatóság és önálló munkavégzés
    • Komplex gondolkodásmód
    • Határozottság, terhelhetőség, stabilitás
    • Jó kommunikációs- és szervezőkészség
    • Nyitottság idegen kultúrák megismerésére, utazásra

Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód:

GYDC5686

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Takács Eszter válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9468