www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1053420
lejárt

Karrier az Audinál

Alkatrészfelelős mérnök - Biztonságtechnikai alkatrészek, Járműgyártás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A Minőségbiztosítás-Terméktechnika/Széria Vásárolt Alkatrészek Enteriőr terület a felelős a belső tér beszállított alkatrészeinek, illetve tartozékainak jóváhagyásáért és engedélyezéséért minden Győrben gyártott jármű esetén. Fő kapcsolattartóként ezen komponensek minőségbiztosításával kapcsolatban ez az osztály köti össze a járműgyártást a beszállítókkal. Munkájuk során a legkülönbözőbb anyagokkal - többek között textil, műanyag és fém – dolgoznak, melyekhez sokféle gyártástechnológia - kapcsolási technikák, fröccsöntés, gépi formázás és lakkozás - kötődik. A változatos tevékenységi körnek köszönhetően több társterülettel is együtt dolgoznak (fejlesztés, logisztika, gyártás, gyártási technológia, labor) illetve külső beszállítókkal és minőségügyi szolgáltatókkal is kapcsolatban állnak. Az alkatrészeket a termék teljes életciklusában az elő szériától kezdve (alkatrész-minősítés), a szérián keresztül egészen a termék kifutásáig teljes körűen figyelemmel kísérik.

Legyen Ön is tagja területünknek!

Feladatok

  • Alkatrészek és beszállítók tanúsítása, minősítése
  • Bemintázások (termékengedélyezés)
  • Gyártási folyamat jóváhagyása (2TP) a beszállítóknál
  • Hibák megszüntetésének nyomon követése, koordinációja az alkatrészek esetén
  • Beszállítóknál reklamációkezelés
  • Modelltípusok követése, változtatások figyelemmel kísérése a szériagyártásban
Elvárások

  • Felsőfokú, műszaki végzettség
  • Minőségbiztosítási területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Gyakorlati tapasztalat légzsákok, illetve biztonsági rendszerek területén
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás, angol nyelvtudás előny
  • MS Office ismeretek
  • Kezdeményezőkészség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC9503

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Takács Eszter válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9468