www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 916162
lejárt

Karrier az Audinál

Alkatrészfelelős mérnök – Motorgyártás, Minőségbiztosítás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Vállalatunk minőségbiztosítási rendszerét vevőink igényei, a vállalat célkitűzései, valamint a gépjárművek gyártására vonatkozó törvényi előírások határozzák meg. A terület egyik fő célkitűzése, hogy az Audi AG elvárásainak megfelelő minőségben biztosítsa a termékek és alkatrészek gyártását, valamint ezek gyártási folyamatát. A beszállítókat a fejlesztéssel és beszerzéssel karöltve választja ki, és folyamatosan ellenőrzi a partnerek által nyújtott szolgáltatások és termékek színvonalát.

A motorok és a komplett járművek technikai tulajdonságainak vizsgálata a szériagyártás folyamán történik. A minőségbiztosítás aktívan szerepet vállal a termék teljes életciklusában, a fejlesztéstől egészen a vevőig.

Amennyiben a járművekben technikai probléma merül fel, a legmodernebb technológiával és méréstechnikai eszközökkel felszerelt laborokban végzik el a szükséges vizsgálatokat, analíziseket.

Külön funkcióterületek végzik a szériagyártást megelőző vizsgálatokat; a gyártás során fellépő elektromos hibák elemzését; az összeszerelést követően a különféle alkatrészek, a belső tér és az autó külsejének ellenőrzését; próbaút analíziseket; menetdinamikai-akusztikai teszteket; a vevői reklamációk elemzését.

Emellett a minőségbiztosítás tevékenységi körébe tartozik az auditok elvégzése, legyen szó termék-motorauditról, járműauditról, folyamat-rendszerauditról vagy akár csomagolási auditról.

Feladatok

  • Mechanikus megmunkáló sorok minőségügyi támogatása, folyamatanalízisek, dokumentáció
  • Részvétel új projektekben, gépátvételek, minőségügyi rendszer kialakítása
  • Hibaanalízis, reklamációk lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a nyersanyag beszállítókkal, reklamációk kezelése, gyártási folyamat ellenőrzése
  • Együttműködés a társterületekkel, gyártástervezés, motorfejlesztés
Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnök vagy gépészmérnök végzettség
  • Legalább 1 év gyártástámogatási, minőségbiztosítási tapasztalatok
  • Középfokú németnyelv-tudás
  • Angolnyelv-tudás előnyt jelent
  • Motortechnika- ill. gyártási ismeretek
  • Minőségügyi rendszerek (VDA/ISO TS) ismerete előnyt jelent
  • MS Office ismeretek
  • Komplex gondolkodásmód
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Határozottság, terhelhetőség, stabilitás
  • Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC6014

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Takács Eszter válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9468