www.cvonline.hu

Alkatrész Üzletágvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 806200

Piacvezető és nagy múltú, autóalkatrész kereskedelemmel foglalkozó partnercégünk keres; új munkatársat további fejlődésének támogatásához, a következő vezetői pozícióba,

Feladatok:
  • A szakterület megismerése után potenciális kereskedelmi partnerek, OEM autóipari gyártók, TIER 1-3 beszállítók felkutatása Európában, elsősorban német nyelvterületen;
  • Új kereskedelmi partnerek megkeresése; üzletfejlesztés: kapcsolatfelvétel, tárgyalások szervezése, szerződési feltételek egyeztetése;
  • Készletek és igények figyelése, rendelések tervezése, éves beszerzési tervek elkészítése, együttműködés a társosztályokkal
  • Az üzletági és üzletfejlesztési csapat koordinálása
  • Meglévő partnerek megismerése, piackutatás, a beszállítói kör folyamatos bővítése a piaci igények figyelembevételével;
  • Jelentés a management felé, piaci információk gyűjtése, összegzése
Elvárások:
  • felsőfokú kereskedelmi/műszaki végzettség;
  • szakmai tapasztalat üzletfejlesztésben, preferáltan autó vagy tehergépjármű alkatrész (eredeti vagy után-gyártott) értékesítési és/vagy beszerzési területen; termékmenedzsmentben, illetve key account menedzsmentben
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás elengedhetetlen, német nyelvtudás előnyt jelent;
  • professzionális Excel használat (függvények, képletek, kimutatások);
  • asszertív kommunikáció, önállóság, vezetői kompetenciák;
  • logikus gondolkodás, erős numerikus készség.
Amit kínálunk:
  • Amit a vállalat kínál
  • versenyképes jövedelem;
  • céges személyautó, laptop, telefon;
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú karrierlehetőség;
  • változatos munkakör, önálló felelősség az Üzletágon belül
  • Amit a Prohuman nyújt Önnek:
  • támogatjuk, informáljuk a teljes kiválasztási folyamat alatt,
  • piaci ismereteinkre támaszkodva segítünk rátalálni az elvárásainak, kompetenciáinak megfelelő karrierlehetőségre
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
MS Word formátumú szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.