www.cvonline.hu

ALKATRÉSZ ÜZLETÁGI ASSZISZTENS (műszaki végzettséggel)

  • A hirdetés 1042 napja lejárt

Danube Truck Magyarország Kft.

tapasztalt munkatársat keres

ALKATRÉSZ ÜZLETÁGI ASSZISZTENS

munkakörbe

Leendő munkatársunk az alkatrész üzlet folyamatainak támogatásáért, a piaci környezet feltérképezéséért és a forgalmi célkitűzések elérésének támogatásáért felelős.

A tevékenységségi kör részletes leírása:

  • Alkatrész katalógusok és rendelési rendszerek, alkalmazások ismerete, ezek mindennapi használata, kezelése.
  • Háttértámogatás és segítségnyújtás a kiemelt partnerek, ügyfelek elégedettségének maximalizálása érdekében.
  • A hálózat mindenkori fejlesztése érdekében adott rendszerekkel kapcsolatos képzések, oktatások szervezése és bonyolítása (szükség esetén tolmácsolás)
  • Alkatrész piac feltérképezése, nyomon követése
  • Új szolgáltatások kidolgozása, kommunikálása a partnerek felé
  • Megfelelő alkatrész akciók előkészítése, kommunikálása

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (felsőfokú végzettség, járműalkatrész készletgazdálkodásban, értékesítésben szerzett tapasztalat előny)
  • Csoportos és önálló munkavégzés, jó kommunikációs képesség (magyar/angol nyelven)
  • Biztos szakmai angol nyelvtudás szóban és írásban (+ olasz nyelvismeret előny)
  • Számítógépes ismeret: MS Office, Excel, Access, PowerPoint, adatbázis kezelés
  • Analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó és elemzőképesség
  • Rugalmasság, nagy teherbíró képesség

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel e-mailen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol