www.cvonline.hu

Alkatrész ügyintéző

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2014.11.05.
Hirdetés azonosító: 853769
lejárt

munkakörbe keresünk munkatársat LAJOSMIZSEI partnercégünk megbízásából.

Feladatok:

Alkatrész kereskedelemhez tartozó garanciális ügyek intézése
Szállítókkal történő kapcsolattartás
Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
A weboldal aktualizálása

Elvárások:

Iskolai végzettség: Legalább középiskolai végzettség, előny a járműtechnikai jártasság
Angol nyelvtudás magabiztos, kommunikációs szinten
Az informatikai rendszerek felhasználói szintű ismerete fontos
B kategóriás jogosítvány

Várható fizetés: kb. havi bruttó 200-220.000 Ft

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu