www.cvonline.hu

ALKATRÉSZ-RAKTÁROS

  • A hirdetés 741 napja lejárt

Gablini Cégcsoport a gépjármű kereskedelem meghatározó, dinamikusan fejlődő piaci szereplője bővülő vevőszolgálati csapatába

munkatársat keres.

Alapvető feladatok:

  • A megjelenő igényekre minőségében egymástól eltérő több alternatívás ajánlat készítése.
  • A készletmozgás informatikai rendszerben történő nyilvántartása.
  • A beérkező áruk tételes átvétele, azonosítása, cikkszámmal való ellátása.
  • Az ügyfelek által igényelt anyagok, alkatrészek komissiózása, értékesítése, kiadása.
  • A raktári anyagok – szükség szerinti – állagmegóvó, ápolási munkáinak elvégzése.

Elvárások:

  • Középfokú logisztikai / kereskedelmi / műszaki végzettség.
  • Gépjármű alkatrészértékesítés-raktározás területén szerzett, minimum 4 év szakmai tapasztalat.

Az ideális jelölt:

  • Felhasználói szintű MS Office (elsősorban Word, Excel) ismerettel rendelkezik.
  • Kiváló kommunikációs készség, vevőorientált gondolkodásmód, rugalmasság, kifejezett teljesítményigény, dinamizmus, csapatban való együttműködés, megbízhatóság és precizitás jellemzi.
  • Peugeot, Citroёn, Renault, Ford, Nissan, Hyundai alkatrész ismeret előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Teljesítményorientált javadalmazás.
  • Egyéb juttatások.
  • Kulturált munkakörnyezet.
  • Szakmai fejlődés.
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre eljuttatni szíveskedjen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő