www.cvonline.hu

Alkatrész modellező

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 1011914
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal multinacionális partnercégünk részére keresünk Alkatrész modellező munkakörbe diák munkatársakat.

Feladatok:

  • A cég által gyártott alkatrészek modellezésében való segítés SolidWorks rendszerben,
  • Műszaki rajz készítése modellekről

Elvárások:

  • Folyamatban lévő műszaki tanulmányok (BME gépészmérnök vagy géptervező szak)
  • SolidWorks rendszer ismerete
  • Utazási hajlandóság

Munkaidő: Rugalmas munkaidő, heti két alkalommal 4 óra vagy heti egy alkalommal 8 óra

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

  • bruttó 1300 Ft/óra
  • utazási költségtérítés

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően.

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest