www.cvonline.hu

Alkatrész kiszállító (Körmend)

  • A hirdetés 6 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működés után vállalatunk 2016-ban elnyerte „Az Év Magyar Vállalata” díjat is. 3000 főt maghaladó létszámú munkavállalót foglalkoztatunk és mintegy 140 kirendeltséggel vagyunk jelen Magyarországon, Romániában és Szlovákiában. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

ALKATRÉSZ KISZÁLLÍTÓ

KÖRMEND

A Te feladataid:

  • a megrendelt árut pontosan kiszállítsd a partnereinkhez
  • a rád bízott értékekkel hiánytalanul elszámolj
  • alakíts ki és tarts fenn jó kapcsolatot ügyfeleinkkel
  • kulturált közúti közlekedéseddel képviseld cégünk alapértékeit

Amit Tőled elvárunk:

  • minimum 3 év gépjárművezetői tapasztalatot szereztél
  • gyorsan megtalálod a közös hangot bárkivel
  • céljaid eléréséhez hosszú távra tervezel
  • rendelkezel alapfokú végzettséggel és „B” kategóriás jogosítvánnyal

Amit Neked kínálunk:

  • versenyképes, kiszámítható munkabéred mindig időben átutaljuk
  • jó teljesítményed garancia az előre jutásodhoz
  • minden évben új kiszállító autókat vásárolunk
  • mindenki teljes munkaruha szettet kap (cipő, nadrág, póló, polár, kabát)
  • korszerű eszközökkel dolgozunk (vonalkódolvasók, fejlett informatikai rendszer)
  • évente 2 alkalommal van céges csapatépítő program
  • betanítási tervvel és központi szakmai képzésekkel fejlesztünk
  • céges mobiltelefonodat privát célra is használhatod
  • kiszámítható és tervezhető prémiumrendszert kínálunk Neked.

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva töltheted fel.

Helyek Körmend
Vas
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Gépjárművezető, Gépkocsivezető, Teherautósofőr
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű