www.cvonline.hu

Alkatrész kereskedő, értékesítő

  • A hirdetés 1167 napja lejárt

Az Eurotrade Kft. M1 autópálya komáromi csomópontjában található, Kisigmándi központi telephelyére haszongépjármű alkatrész kereskedő kollégát keresünk.

Alkatrész üzletágunk szakmai kapacitásának bővítése érdekében keresünk nyelvismerettel rendelkező, szakmában jártas kollégát, aki hosszú távon is hasznos tagja szeretne lenni egy kihívásokkal teli munkát végző dinamikus csapatnak.

Feladatok:

Fő feladatok:

  • haszongépjármű alkatrészek értékesítése és a beszerzésükben való közreműködés Magyarországon, ill. külföldi országokban.
  • hosszú távú munkakapcsolatok kiépítése a partnerekkel
  • az érkékesítés dinamikus növelése
  • az on-line értékesítésben való aktív részvétel
  • a tevékenységhez kapcsolódó ügyviteli feladatok elvégzése

Követelmények:

  • Műszaki középfokú végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Idegen nyelv ismerete (angol vagy szlovák)
    Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent:

  • Haszonjármű alkatrész értékesítésben szerezett tapasztalat
  • Aktív, releváns piacismeret
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, magabiztos fellépés,
  • Dinamikus, kreatív személyiség, aki képes önállóan és csapatban is dolgozni,
  • Feddhetetlen szakmai előélet
  • Román nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Cafetéria
  • Teljesítményarányos jutalék és jutalom
  • Bejárási támogatás
  • Mobiltelefon
  • Önálló, felelősségteljes szakmai munka egy hazai tulajdonú, nemzetközileg terjeszkedő szervezetnél
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzés

Munkavégzés helye:

Az Eurotrade Kft. Központi telephelye, az M1 autópálya Komáromi csomópontjánál.

Munkaidő:
Heti 40 óra

Pályázat:
Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, hogy a szakmai önéletrajzát és egy motivációs levelet az alábbi címre eljuttatni szíveskedjen

Jelentkezés:  az alábbi email címen.
Kőrösi István

Helyek Budapest
Pest
Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Szlovák, Angol