www.cvonline.hu

Alkatrész gazdálkodó

  • A hirdetés 939 napja lejárt

Az Invest Gépkereskedelmi Kft nagyigmándi telephelyére

alkatrész gazdálkodó

munkakör betöltésére alkalmas munkatársat keres.

Feladatok:

  • beszállítókkal történő napi kapcsolattartás
  • mezőgazdasági alkatrészek és műszaki áruk beszerzése, készletmenedzselése
  • műszaki információs támogatás az országos hálózat munkatársainak
  • alkatrész értékesítés

Elvárások:

  • legalább szakirányú középfokú végzettség
  • legalább 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP ismeret előnyt jelent
  • kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • középfokú angol nyelvismeret használata szóban és írásban
  • rugalmasság
  • terhelhetőség

a Telephely és munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő