www.cvonline.hu

Alkatrész és tartozék raktáros, értékesítő

  • Frissítve 18 napja

  néhány év gyakorlattal rendelkező szakembert keresünk Toyota és Lexus alkatrészek forgalmazására.

Feladatok:

  • Szerviz kiszolgálás
  • Alkatrész, tartozék értékesítésével kapcsolatos feladatok
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Új ügyfél szerzése

Elvárások:

  • Számítógép felhasználói ismeretek
  • Ügyfél centrikus szemléletmód
  • Néhány éves raktárosi munkakörben szerzett gyakorlat
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • Felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Progression ismeretek

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér + jutalék,
  • Kulturált, modern munkakörnyezet,
  • Hosszú távú munkavégzés,
  • Professzionális szakmai háttér.

Szakmai önéletrajzát és fizetési igényét e-mailen várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest