www.cvonline.hu

Alkatrész értékesítő/ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 1185 napja lejárt

Az Autonet cégcsoport a régió dinamikusan fejlődő autó- és javítóipari szolgáltatója. 18 éves tapasztalat, 1000 fős csapat, 140 márkás termékportfólió jellemzi.

Debreceni és hamarosan nyíló székesfehérvári regionális központunkba
gyakorlattal rendelkező alkatrész értékesítő/ügyfélszolgálati munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • ügyfeleink gyors, udvarias, segítőkész kiszolgálása személyesen és telefonon,
  • beérkező megrendelések kezelése és feldolgozása, dokumentálás,
  • készletfigyelés,
  • partnerek informálása az akciókról, rendelésekről,
  • reklamációkezelés,
  • segítségnyújtás a raktározásban.

Elvárások:

  • műszaki/autószerelői végzettség és affinitás,
  • autóalkatrész kereskedelemben szerzett raktárosi/értékesítői tapasztalat,
  • 2-3 éves ügyfélkezelésben szerzett gyakorlat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office),
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.

Amit kínálunk:

  • feladatoknak megfelelő javadalmazás és egyéb juttatások,
  • szakmai képzések,
  • támogató csapat,
  • piacon ismert és elismert vállalati háttér.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát a munkakör pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő