www.cvonline.hu

Alkatrész Értékesítő

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 23 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk KAZINCBARCIKAI munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:

  • Az Unix Autó Kft. ügyfeleinek magas szintű kiszolgálása
  • Telefonon beérkező megkeresések kezelése
  • Áruszállítási, raktározási és értékesítési feladatok ellátása
  • Árajánlatok, bizonylatok készítése, kezelése
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Érettségi és autószerelői végzettség (vagy rokon szakmabeli)
  • Autóalkatrész értékesítésben szerzett minimum 2 éves gyakorlat
  • Jó kommunikációs készség, kereskedelmi szemlélet
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • „B" kategóriás jogosítvány (gépjárművezetői gyakorlat)
  • Közeli lakhely

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Folyamatos képzések
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • Biztos, versenyképes jövedelem

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva - Unix Kazincbarcika kirendeltséget megjelölve -  töltheti fel adatbázisunkba:

Link megjelenítése

Munkavégzés helye Kazincbarcika
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Kazincbarcika