www.cvonline.hu

ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 1166 napja lejárt

Budapest egyik piacvezető multibrand autókereskedése műszaki, értékesítési csapatának fejlesztése érdekében

Pozíciókba munkatársakat keres

Cégcsoportunk önálló munkavégzésre alkalmas munkatársat keres, aki hosszú távon képzeli el szakmai jövőjét az autóiparban

Feladatok:

  • Áruátvétel, bevételezés, rendszerezés
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Árajánlatok készítése
  • Eredeti gyári alkatrészek és tartozékok értékesítése
  • Elektronikus alkatrészkereső programok használata
  • Pénztárkezelés

Elvárások:

  • Középfokú, szakirányú végzettség
  • Autóalkatrész kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás
  • B kategóriájú vezetői engedély

Előny:

Idegen nyelv ismerete (angol vagy német) előnyt jelent.

Amit nyújtunk:

  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • Biztos háttér
  • Versenyképes jövedelem.

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a hirdetésben megadott email címre, fizetési igényének megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő