www.cvonline.hu

Alkatrész értékesítő

  • A hirdetés 1148 napja lejárt

A KUHN csoportot 3 stratégiai divízió alkotja az építőgépek, a rakodógépek és a szerszámok (EMCO) terén. Az egyes divíziók egymástól elkülönülten működnek saját szervezettel, de mind a KUHN Holding égisze alatt. A 40 éve alapított KUHN csoport 10 európai országban, összesen 14 céggel végzi sikeresen tevékenységét.

A nemzetközi cégcsoport milliárdos forgalmú, a magyar piacon 1990 óta működő tagjaként a KUHN Földmunkagép Kft. folyamatosan bővülő tevékenységének köszönhetően keres munkatársat

ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ

pozícióba.

Feladatok:

  • Vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Rendelések felvétele és kezelése
  • Mozgások rögzítése a készletgazdálkodó programban
  • Eladások kiszámlázása a Vevőknek
  • Szükséges alkatrészek készletre rendelése
  • Szükséges alkatrészek rendelése egyedi igények alapján
  • Készletgazdálkodás / tervezés
  • Beszállítói háttérrel történő kapcsolattartás
  • Üzletág elvárt eredményének elérése

Elvárások:

  • 3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Ügyfélorientált (sales) szemlélet
  • Angol nyelvtudás (német nyelv ismerete előny)
  • Műszaki végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés és problémamegoldás
  • Felelősségvállalás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés alkalmazotti jogviszonyban

Munkavégzés helye:

Kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát valamint motivációs levelét a fizetési igény és a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol