www.cvonline.hu

Alkatrész értékesítő

  • A hirdetés 267 napja lejárt

munkatársat keres a XVII. kerületi Opel Gyulaiba

Amennyiben szívesen csatlakozna egy 1991- óta töretlenül  sikeres csapathoz, ahol megmutathatnà ràtermetsègèt, vàrjuk jelentkezését!

Feladatok:

  • Ügyfelek magas szintű kiszolgálása
  • Beérkező személyes, telefonos és e-mailes megkeresések kezelése
  • Árajánlatok, bizonylatok készítése, kezelése
  • Raktározási és értékesítési feladatok ellátása
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzés

Elvárások:

  • Érettségi (területhez kapcsolódó műszaki vègzettsèg)
  • Jó kommunikációs készség, kereskedelmi szemlélet
  • Etikus személyiség, pozítv kisugárzás
  • Precíz pontos munkavégzés
  • Hasonló területen szerzett min. 2 èves gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • „B" kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvàny
  • Nagy munkabíràs
  • Gyors tanulási kèszsèg
  • Ügyfèlközpontú szemlèlet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai képzések, fejlődési lehetőségek
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Önéletrajzát  e- mailben a fizetési igény és a pozíció megjelölésével, az Link megjelenítése e-mail címen várjuk.
Hívását pedig hètköznapokon 10:00-12:00 óra között a 06-70-3-777-352 számon.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő