www.cvonline.hu

Alkatrész értékesítő (Gödöllő)

  • A hirdetés tegnap lejárt

"Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában több mint 3000 munkavállalót foglalkoztatunk és közel 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ

Gödöllő

A Te feladataid:

  • vevőink kiszolgálása az UNIX üzletben
  • partnereink támogatása a termékek kiválasztásában
  • megrendelések kezelése, árajánlatok készítése
  • készpénz és számlák kezelése
  • egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

 Amit Tőled elvárunk:

  • rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal
  • szeretsz emberekkel beszélgetni és csapatban dolgozni
  • ügyesen kezeled a számítógépet

Amit Neked kínálunk:

  • a versenyképes és kiszámítható munkabéredet mindig időben megkapod
  • a pozíció betöltéséhez minden szükséges tudást átadunk
  • teljes munkaruha szettet kapsz (cipő, nadrág, póló, polár, kabát)
  • korszerű eszközökkel dolgozhatsz
  • a céges mobiltelefonodat privát célra is használhatod
  • évente 2 alkalommal vehetsz részt céges csapatépítő programokban
  • a jó teljesítményed garancia az előre jutásodhoz

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva töltheted fel.

Helyek Gödöllő
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros
Értékesítés / Kereskedelem > Eladó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű