Alkatrész értékesítés támogató munkatárs francia nyelvtudással (Referenciaszám: PJ2561)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2013.11.14.
Jelentkezési határidő: 2014.01.04.
Hirdetés azonosító: 693530
lejárt
Székesfehérvári, ipari folyamatszabályozó és mérőberendezések gyártásával foglalkozó multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Alkatrész értékesítés támogató munkatárs
(francia nyelvtudással)

Feladatok:
- Komplett ajánlatok készítése
- Projektek, termék dokumentációs csomagok összeállítása
- Kapcsolattartás a kereskedelmi irodákkal
- Kereskedelemben résztvevő mérnökök pro-aktív támogatása
- Rendelések feldolgozása, nyomonkövetése, felvitele a vállalatirányítási rendszerbe

Elvárások:
- Főiskolai vagy egyetemi végzettség (műszaki terület preferált)
- Folyékony angol és francia nyelvtudás
- Műszaki terület iránti érdeklődés
- Vevőközpontú gondolkodásmód
- Pontosság, precizitás
- Önállóság, proaktivitás

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális munkakörnyezet
- Kedvező juttatási csomag (sportolási lehetőség, nyelvi képzés, utazási támogatás,stb.)

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.