Alkatrész értékesítés támogató mérnök (Referenciaszám: PJ2952)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.06.18.
Jelentkezési határidő: 2014.08.08.
Hirdetés azonosító: 823768
lejárt

Ipari folyamatszabályozó- és mérőberendezések gyártásával foglalkozó, székesfehérvári partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Alkatrész értékesítés támogató mérnök

Feladatok:
- Alkatrész és szelep megrendelések műszaki és beszerzői oldalról való támogatása
- Részletes megrendelői alkatrész listák összeállítása
- Vevőkkel és kereskedelmi irodákkal történő kapcsolattartás annak érdekében, hogy a beérkező alkatrészmegrendelések határidőre teljesüljenek
- Teljesítési határidők optimális kialakítása
- Határidők összehangolása anyaghiány esetén

- Vevői elégedettség fenntartása és növelése
- Dokumentációk naprakészen tartása

Elvárások:
- Főiskolai vagy egyetemi mérnöki végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Termékismeret elsajátítására való hajlandóság
- Ügyfélközpontú szemléletmód
- Stressztűrő képesség
- Kölcsönzött állomány vállalása

Amit megbízónk kínál:
- Szakmai fejlődési lehetőség

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Dinamikus csapat

Kérjük, fényképpel ellátott, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Tekintse meg új álláskereső weboldalunkat mérnökök számára:
Link megjelenítése

Kattintson Facebook profilunkon a Tetszik gombra, ha elsőként szeretne értesülni legfrissebb mérnök kereséseinkről: