www.cvonline.hu

Alkalmi munkalehetőség

  • A hirdetés 538 napja lejárt

Szeretne karácsony előtt plusz jövedelmet? Szeret a szabadban dolgozni?
Keressük leendő munkatársunkat az alábbi pozícióba:

Elektronikai összeszerelő
(Kecs397)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Elektronikai eszközök hulladéktárolóban való beszerelése
  • Termékek ellenőrzése a beszerelést követően
  • Napi adminisztráció elkészítése

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Fizikai terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Szeged, Mórahalom és környéke
  • Egy műszakos munkarend (05:30-14:00)

Pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/505-0216 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-72575/2014