Alkalmi munkalehetőség hétfőtől péntekig 1000 Ft-os órabérét

  • Frissítve 101 napja

Munkavégzés helye:

Budapest XXI. kerület ( Boráros tértől kb. 25 perc H7-es hévvel.)

Órabér: 1000 Ft/óra

Munkarend:

Hétköznap (hétfőtől péntekig) 06:00-18:00

Feladatok

  • Az összeszerelési feladok elvégzése
  • Csomagolóanyagok előkészítése
  • A készáru csomagolása
  • A minőségbiztosítási és környezetvédelmi előírások betartása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Terhelhetőség és jó állóképesség, erős fizikum
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

A munka további részleteivel kapcsolatban hétköznapokon a +36 20/310-1714 es telefonszámon vagy a E-mail cím megjelenítése email címen jelentkezhet vagy érdeklődhet.

Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Pest