www.cvonline.hu

Alkalmi jellegű árufeltöltési tevékenység

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.29.
Hirdetés azonosító: 927957
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal kereskedelmi területen működő partnercégünk áruházi anyagmozgatási és árufeltöltési munkájára keresünk diákokat. (Időszakos alkalmi munka!)

Feladatok:

  • Polcsorokra történő árukihelyezés, árufeltöltés, árufogyás ellenőrzése
  • Anyagmozgatás (raklapról történő anyagmozgatás)
  • Kézi anyagmozgatás + békázás
  • Beárazásokba és akciós árukihelyezésekbe történő besegítés.
  • Üzletberendezés

Elvárások:

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói / tanulói jogviszony fennállása
  • Betöltött 18 életév , érettségi
  • Nagyfokú munkabirás
  • Folyamatos munkavállalás

Munkaidő: Szerdától-Szombatig 08.00 -20.00 között, alkalmi jellegű munka

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Bruttó 650 Ft/óra
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • A nappali tagozatos tanulmányokat követő karrier lehetősége
  • Megközelítési lehetőség: Köki terminál (M3 végállomás)

Amennyiben folyamatosan el tudod látni a feladatot és a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek jelentkezz rá Link megjelenítése követően!

Kérdésed esetén kérlek hívd a +36 70 452-3312-es számon Dénes Arnoldot!