www.cvonline.hu

ALKALMI BUSZSOFŐR, ANYAGBESZERZŐ

  • Az állásajánlat lejárt.

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Zrt. felvételt hirdet Alkalmi buszsofőr, anyagbeszerző munkakörbe DABASI munkavégzéssel.

Szabadság illetve egyéb távollét idejére megbízással keresünk beugrós buszsofőrt.

Feladatok:

  • Személyszállítás Budapest és Dabas között
  • Reptéri transzfer
  • Anyagbeszerzési feladatok ellátása
  • Egyéb céges ügyek intézése

Elvárások:

  • D1 vagy D kategóriás jogosítvány
  • Több éves vezetési tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Önállóság

Munkavégzés helye: DABAS

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre a pozíció és bérigénye megjelölésével.

Munkavégzés helye Dabas
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Dabas