www.cvonline.hu

Alkalmi bolti kisegítő tevékenység - Beugrós pozi

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1118654
lejárt

Ezúttal piacvezető cipőnagykereskedelmi területén működő partnercégünk részére keresünk részmunkaidős, alkalmi bolti-kisegítő munkatársat péntek szombat és vasárnapi alkalmi munkavégzésekre.

2017.01.20. 11:00-19:00

Feladatok:

  • Az üzlet "Ügyfeleinek" kiszolgálása és tájékoztatása, ezzel a bolt dolgozóinak munkáját segíted.
  • Akciós áruk kihelyezése a polcra és az áruk rendbentartása
  • Az árukészlet ellenőrzése és a leltár készítésének támogatása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói / tanulói jogviszony
  • Folyamatosan visszatérő alkalmi munkavállalás (általában havi szinten 2-4 alkalommal)
  • Légy megbízható, pontos, türelmes és segítőkész személyiség

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk

  • Bruttó 735 Ft/óra
  • Beválásod esetén a későbbiekben is alkalmi vagy folyamatos munkalehetőséget biztosítunk.

Te biztosan el tudod látni ezt a feladatot. Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek jelentkezz rá a Link megjelenítése követően, vagy az alábbi telefonszámon hívj fel bátran! Dénes Arnold +36 (70)452-3338

Jelentkezz játékunkra ahol nagyértékű nyereményekre tehetsz szert. Részletekért kattints Link megjelenítése.